Dojazd

Gdzie jest pole namiotowe "Leśne"?

Pole namiotowe leśne znajduje się w miejscowości Dębki. Jest to niewielka i urokliwa miejscowość wypoczynkowa nad Morzem Bałtyckim.

Początek trasy:
 
 

Współrzędne geograficzne bramy wjazdowej na
pole namiotowe "leśne" wynoszą:
54 49' 47" N 18 04' 13" E

Jak dotrzeć na pole namiotowe "Leśne"?

Wjeżdżając do Dębek ulicą Morską (główna ulica dojazdowa prowadząca do miejscowości od strony Krokowy), na rozwidleniu dróg skręcamy w lewo. Dalej ulicą Spacerową podążaj tak długo jak, będzie ona wyłożona kostką brukową. Gdy kostka się skończy, skręć ponownie w lewo w ulice Zakonną (wyłożona również kostką brukową). I już widać w tle transparent z napisem "Leśne", tak - waśnie dotarłeś do swojego nowego domu.Zapraszamy do recepcji, tam odpowiemy na wszystkie twoje pytania.

PKS

Autobusy nie wjeżdżają do samego centrum miejscowości i niestety kawałek trzeba przemierzyć pieszo. Ale to chyba nie problem, dla podróżnika takiego jak Ty. Wychodząc z busa kieruj się na ulicę Morską, a następnie podążaj za podanymi wyżej wskazówkami. Na Dębki kursują autobusy PKS Wejherowo (z Pucka oraz z Wejherowa) a w okresie letnim dodatkowo uruchomiona zostaje bezpośrednia linia z Gdyni. Godziny odjazdów można sprawdzić na stronie internetowej PKS Wejherowo.

PKP

Najbliższe stacje PKP to Władysławowo, Puck i Wejherowo. Rozkład pociągów dostępny jest na stronie PKP